O mně

Jmenuji se Vít Ulrych, narodil jsem se 30.10.1972 v Hradci Králové.

 

Vystudoval jsem Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové a všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni, které bylo ukončeno doktorátem všeobecné medicíny v r. 1997.

 

Ve stejném roce jsem nastoupil na Oddělení radiační onkologie v nemocnici v Pardubicích, kde pracuji dosud. Od r. 2003 pracuji rovněž v Onkologickém centru Multiscan s.r.o. v Pardubicích, kde je hlavní náplní mé práce radioterapie, dále pravidelně dojíždím do Ambulancie klinické onkologie ve Svitavách a zastupuji kolegy v ambulancích v Ústí nad Orlicí a Chrudimi. Všechna tato pracoviště jsou součástí Komplexního onkologického centra Pardubického kraje.


V letech 2000 a 2003 jsem složil I. a II. atestaci v oboru radiační onkologie.


Zajímám se nejen o medicínu, ale i o veřejný život a politiku. Za Koalici pro Pardubický kraj jsem poprvé kandidoval v krajských volbách 2012, za KDU-ČSL poté ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2013, ve volbách do Evropského parlamentu v roce 2014 a v roce 2016 opět do krajského zastupitelstva na kandidátce Koalice pro Pardubický kraj. V podzimních volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR jsem byl na druhém místě kandidátky KDU-ČSL v Pardubickém kraji. V letošních komunálních volbách v Pardubicích jsem na třetím místě kandidátky Koalice pro Pardubice (KDU-ČSL, TOP 09 a Nestraníci).

Jsem místopředsedou kontrolního výboru Zastupitelstva města Pardubice a členem Výboru pro zdravotnictví Pardubického kraje. Jsem místopředsedou představenstva basketbalového klubu BK Pardubice a.s. a členem dozorčí rady PAP v.o.s. provozující Aquacentrum Pardubice.

Více o mých názorech můžete najít na mém blogu na následujícím odkazu: http://ulrych.blog.idnes.cz/.

Co mě dále baví?


Oblíbený seriál: Simpsonovi, Útěk z vězení, 24 hodin, Zdivočelá země, Vyprávěj

Oblíbení politici: Ronald Reagan, Václav Havel, Josef Lux

Oblíbení sportovci: Jaromír Jágr, Petr Čech, Barbora Špotáková, Gabriela Koukalová, Ondřej Moravec

Sportovní zážitky: každé Olympijské hry, Mistrovství světa v hokeji, jsem pravidelným návštěvníkem domácích zápasů hokejového Dynama Pardubice a basketbalistů BK JIP Pardubice

Oblíbené filmy: Pulp fiction, Frajer Luke

Oblíbení herci: Dustin Hoffman, Al Pacino, Paul Newman, Harrison Ford

Oblíbená hudba: Rocková

Oblíbené skupiny: Je jich mnoho, ale  namátkou ze zahraničních např. The Doors, Rolling Stones, Nirvana, AC/DC, Metallica, Deep Purple, The Velvet Undergroung a z českých Lucie, Psí Vojáci, Mig 21, Priessnitz, Mňága a Žďorp

Další oblíbení muzikanti: Lenny Kravitz, Sting, Patti Smith, Jana Kirschner, Lenka Dusilová, Ivan Král