Výběrové řízení na sportovního manažera Dynama nemá vítěze

3. 4. 2019 12:10 V pondělí skončilo výběrové řízení na sportovního manažera HC Dynamo Pardubice. Žádný ze dvou finálových kandidátů nezískal potřebnou většinu hlasů výběrové komise.

Do výběrového řízení na sportovního manažera HC Dynamo se přihlásilo 8 uchazečů. Nominace pro postup do dalšího kola výběrového řízení získali 4 uchazeči. K finální osobní prezentaci a osobnímu pohovoru byli na základě hlasování komise pozváni dva kandidáti.

"Oba dva finalisté při ústním pohovoru prezentovali svoji vizi budoucího směřování Dynama i konkrétní kroky, které by realizovali po nástupu do funkce sportovního manažera. Při závěrečném hlasování však ani jeden z kandidátů nezískal potřebnou nadpoloviční většinu hlasů členů výběrové komise," uvedl předseda výběrové komise a člen Rady města Pardubic Vít Ulrych, který dodal, že prezentace obou finalistů byly zajímavé i inspirativní, ale nepřesvědčily většinu stoprocentně o tom, že prezentované koncepce budoucího směřování klubu jsou oním pomyslným světlem na konci tunelu.
"Nyní jde o to, aby Dynamo uhájilo účast v extralize. Pozici sportovního manažera a vlastně celého managementu budou akcionáři řešit až po, doufejme, úspěšné baráži," doplnil Vít Ulrych.